O nas

“Twórczy UL” to przestrzeń kreatywna stworzona z myślą o potrzebach dzieci, rodziców i seniorów. Organizujemy zajęcia rozwojowe, które prowadzimy sami – poczytanki, trening twórczości, klub książki; a także chcemy współpracować z trenerami, pedagogami i artystami – specjalistami w swojej dziedzinie, z ludźmi którzy kochają to, co robią i robią to fenomenalnie.

Rozbudzamy kreatywność, wspieramy pewność siebie, promujemy wszelkie aktywności twórcze, pamiętając, że życie to nie wyścigi i czasami ważniejsza jest droga niż cel.

Zachęcamy do wyrażania siebie poprzez sztukę, literaturę i nowe technologie. Uczymy myślenia abstrakcyjnego, uważności, bycia i wspólnego działania  w zabawie i nauce.


Twórczy UL o sobie

Ula

Polonistka i krytyczka literacka z wykształcenia, niespokojny duch z natury. Parę ostatnich lat pracowała jako animatorka lekcji muzealnych dla dzieci i młodzieży w Zamku Królewskim na Wawelu. Prowadzi “Spotkania przy książce” przy PAL – Ugorek. Literatura to dla niej świat równoległy, choć ten rzeczywisty mocno pragnie zmieniać. Podczas “poczytanek” w Twórczym Ulu będzie zaszczepiać dzieciom gen niezależnego myślenia o literaturze i życiu. Lubi, żeby coś się działo i lubi łączyć ludzi we wspólnej przestrzeni, wierzy, że to się jej udaje najlepiej.

Alina

Optymistka z głową pełną pomysłów, zawsze gotowa stawić czoła wyzwaniom. Buduje doświadczenie jako animatorka zabaw i organizatorka przyjęć dla dzieci. Na zajęciach stwarza kreatywną atmosferę opartą na otwartości, szczerości i szacunku. Pasjonuje się Rumunią, marzy o podróży nad deltę Dunaju.

Łukasz

Człowiek od zadań trudnych, zdeklarowany i praktykujący optymista. Potrafi okiełznać wszelkie twórcze zapędy przy pomocą tabelki Excela – strażnik finansów. W TU spiritus movens zajęć z robotyki, twórca Tworka. W domowym wydaniu wielbiciel lego, puzzli i górskich szczytów.

Projekty poza UL-owe

Gra terenowa “Alchemia szczęścia”, czyli szczęście niejedno ma imię